Ajax Dedektör Segma

0.00 

4 adet stokta

Ajax Dedektör Segma Metal Dedektörü özellikleri, fiyatları ve yorumları hakkında en güncel bilgiler burada …

Kısaca: Ajax Dedektör Segma Metal Dedektörü. Profesyonel Metal Algılama ve Yeraltı Hazine Bulucu. 8 Metre Derinlik. Ücretsiz Pin İşaretçisi ile…

Ajax Segma

Altın ve mineralleri tespit etmek için iki yüksek verimli sistem üzerinde çalışan dünyanın en iyi metal dedektörü.

AJAX dedektör teknolojisi, maksimum derinliklerde anında sonuçlar elde etmek için kullanım kolaylığı. Buna ek olarak, piyasadaki diğer cihazlardan daha yeni. Başka bir deyişle metal dedektörleri için yeni bir darbe indüksiyon sistemi geliştirmiştir.

Not: Tüm AJAX ürünleri İki Yıl Garanti ile sağlanır.

ajax-segma
ajax-segma

Ajax Segma Dedektör Açıklama

Artık SEGMA cihazı ile daha önce bulunamayan hedefleri tespit etmek ve bulmak mümkündür. Bu cihaz, diğer birçok cihaz bu derinliklere ulaşamadığı zaman yeraltında 8 metreye kadar tespit edebilir.

SEGMA, hedeflere anında yanıt verip sonuçlarını göstermekte. Hatta kullanıcının arama sürecini yoran ve karmaşık hale getiren herhangi bir komplikasyon içermemekte. Cihaz üzerinde kolayca çalışmasına olanak tanıyan yüksek çözünürlüklü bir arayüz mevcut.

SEGMA’daki kullanım kolaylığı onu esnek, hızlı hareket eden, yapılandırılabilir bir cihaz haline getirir. Üstelik sonuçları göstermek ve görüntülemek için çok güçlüdür. Sonuçlarda ve verilerde iki farklı tespit sistemi ile çalışır.

1- Akıllı Darbe
2- Spektrum Analizörü

ajax-dedektor-segma
ajax-dedektor-segma

Ajax Algılama Segma Metal Dedektörü Özellikleri

İlk olarak Hedefin 3 boyutlu görüntüsünü sunarak hedefleri ortaya çıkaran gelişmiş tespit sistemleri kullanmaktadır. Bu sayede yer altı metallerini güvenle tespit etme konusunda yetenek devi.

Üstelik keşiflerinizi kolayca tamamlamanız için size güç ve güven veren modern ve benzersiz tasarım

Algılama kolaylığı, hafifliK ve kullanım kolaylığı

Hatta tamamen tüm parçalar ve bileşenler Ajax fabrikası aracılığıyla herhangi bir harici parça kullanılmadan algılama teknikleri için yapılmıştır. Bununla birlikte cihaza yüksek performans, güvenilirlik ve kalite sağlar.

Dahası Aşırı zor koşullarda çalışmak üzere tasarlanmıştır. Hatta çevredeki ortamdan gelen gürültüye dayanıklı yüksek kaliteli tasarım mevcut.

Sonuçları ve ayarları 5 inç boyutunda görüntülemek için renkli ekran, kullanıcının genel cihaz ayarlarını kontrol etmesine ve aramanın sonuçlarını ve özelliklerini göstermesine olanak tanır.

Arama sırasında size hassas kontrol ve cihazı kullanım kolaylığı sağlayan ideal arayüzler ve programlar.

Temel güç, cihazın maksimum ses seviyelerinde ve arama ekranının arka ışık seviyelerinde 5 sürekli çalışma saatinde çalışmasını sağlar.

MP3 ve WAVES’te uygun ve çeşitli ses sonuçlarıyla net arama sonuçlarını ve uyarıları duymanızı sağlayan kulaklık çıkışı.

Yüksek performans ve doğru şarj için akünün hızlı ve akıllıca şarj edilmesini sağlayan şarj prizi.

Çok görevli arama sistemlerinin giriş soketi sayesinde çalışmak istediğiniz sistemi seçebilirsiniz, arama sensörünü herhangi bir çaba veya zaman harcamadan söküp takmak için gelişmiş bir mekanik mekanizmaya sahiptir.

Kontrol tuşları arayüzü, anti-şok ve nem düğmelerine basarak çalışır, bu da size ekrandaki cihazın programı ve ayarları üzerinde tam kontrol sağlar.

ajax-segma-pack
ajax-segma-pack
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam Tutar
1 0.00 0.00
2 0.00 0.00
3 0.00 0.00
4 0.00 0.00
5 0.00 0.00
6 0.00 0.00
7 0.00 0.00
8 0.00 0.00
9 0.00 0.00
10 0.00 0.00
11 0.00 0.00
12 0.00 0.00

Diğer Kartlar

Tüm kredi ve bankamatik kartları ile tek çekim olarak ödeme yapabilirsiniz.
Başa dön tuşu
Call Now ButtonTıkla Ara: +905324667102