Ajax Electra Yeraltı Derin Metal Değerli Taş Dedektörü

0.00 

 • Ajax Electra Dedektör
 • Electra cihazına sahip olarak Elmas ve Değerli Taşlar bulun.
 • Not: Tüm AJAX ürünleri İki Yıl Garanti ile sağlanır.

Sipariş ve Bilgi : +905324667102

AJAX Dedektör Electra Metal Detector – Profesyonel Metal Algılama – Hazine Yeraltı Algılama Tarayıcı – Elmas ve Değerli Taşlar …

AJAX Dedektör Electra

Electra cihazına sahip olarak Elmas ve Değerli Taşlar bulmak elinizde.

Yeraltında pek çok Elmas ve mücevher türü vardır. Aynı zamanda amatör araştırmacılar ve her türden ve mücevherlerden elmasla ilgilenen tüccarlar da vardır. Fakat onları bu hazinelerin yerlerine yönlendirecek gelişmiş bilimsel araçlardan yoksundurlar.

Değerli eşyaların tespiti ve araştırılması dünyasındaki en ileri teknoloji olan Electra’ya sahip olmalısınız. Elmas ve mücevher cevherlerini kolayca çıkarabileceksiniz. Hatta cihazın konumlarını belirleyebileceksiniz. 2850 metreye kadar mesafe.

Not: Tüm AJAX ürünleri İki Yıl Garanti ile sağlanır.

AJAX DETECTION Electra Metal Detector Açıklama

 • Electra cihazı, sağlanan modern arama sistemlerini kullanarak yeraltındaki elmas ve mücevherleri 100 metreye arama. Bununla birlikte derinliklerde tespit etmek için bilimsel sistemler ve ileri teknolojiler üzerinde çalışır. Sonuç olarak bu da kullanıcıya kapsamlı arama arayüzü ve hedefin konumu ve izi için doğru izleme sağlamakta.
 • Cihaz, arama işleminden önce arama mesafesi ve derinlik seçimi ile gerekli hedef tipinin aranabildiği bir parametre listesi.
 • Electra’da kullanım ve algılama kolaylığı, küçük boyutu, performanstaki yüksek hassasiyetinin yanı sıra en önemli özelliklerinden “”.

Bu cihazda iki algılama sistemi vardır:

1. Uzun mesafe algılama sistemi (Manuel)
2. Uzun mesafe algılama sistemi (Otomatik)

 

AJAX DETECTION Electra Metal Dedektör Özellikleri

 • Bu cihaz, arama yapılan yerin sonuçlarını ve koordinatlarını ve hedef yolun yönünü arama ekranında doğru bir şekilde görüntülemektedir. Ayrıca özel bir arama arayüzüne sahiptir. Dolayısıyla cihazda varış noktanızı detaylarla bilebilir. Hatta iki entegre uzun menzil ile donatılmıştır. Üstelik aramalar, manuel ve otomatik.
 • Keşiflerinizi kolayca tamamlamanız için modern ve benzersiz tasarım. Hatta algılama kolaylığına, hafifliğe ve kullanım kolaylığına sahip.
 • Bu cihaz tamamen ve tüm parçaları ve bileşenleri Ajax Metal Dedektörleri fabrikası aracılığıyla herhangi bir harici parça kullanılmadan üretilme niteliği. Dolayısıyla algılama teknikleri için yapılmış ve tasarlanmıştır. Bunun yanı sıra  cihaza benzersiz bir performans, güvenilirlik ve kalite sağlamakta.
 • Aşırı koşullarda çalışmak üzere tasarlanmış ve çevredeki ortamdan gelen gürültüye dayanıklı yüksek kaliteli tasarım.
 • Sonuçları ve ayarları 5 inç boyutunda görüntülemek için renkli ekran. Üstelik kullanıcının genel cihaz ayarlarını kontrol etmesine ve aramanın sonuçlarını ve özelliklerini göstermesine olanak tanır.
 • Arama sırasında size hassas kontrol ve cihazı kullanım kolaylığı sağlamakta. Dolayısıyla ideal arayüzler ve programlar “”.
 • Cihaz taşıma sapının içindeki ana batarya yeri açılıp kapatılması olağan. Bu durumda cihazın ana kasasını açmaya gerek kalmadan hasar görmesi durumunda kolayca değiştirilebilen bataryadır.
 • Temel güç, cihazın maksimum ses seviyelerinde çalıştırmaktadır.  Fakat arama ekranının arka ışık seviyelerinde 5 sürekli çalışma saatinde çalışmasını “”.
 • MP3 ve WAVES’te uygun ve çeşitli ses sonuçlarıyla net arama sonuçlarını ve uyarıları duymanızı sağlayan kulaklık çıkışı.
 • Yüksek performans ve doğru şarj için pilin hızlı ve akıllı bir şekilde şarj edilmesini sağlayan şarj prizi.
 • Çok görevli arama sistemlerinin giriş soketi sayesinde çalışmak istediğiniz sistemi seçebilirsiniz. Fakat arama sensörünü herhangi bir çaba veya zaman harcamadan söküp takmak için gelişmiş bir mekanik mekanizmaya sahiptir.
 • Kontrol tuşları arayüzü, anti-şok ve nem düğmelerine basılarak çalışır, bu da size ekrandaki cihazın program ve ayarlarının tam kontrolünü “”.

 

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Ajax Electra Yeraltı Derin Metal Değerli Taş Dedektörü” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam Tutar
1 0.00 0.00
2 0.00 0.00
3 0.00 0.00
4 0.00 0.00
5 0.00 0.00
6 0.00 0.00
7 0.00 0.00
8 0.00 0.00
9 0.00 0.00
10 0.00 0.00
11 0.00 0.00
12 0.00 0.00

Diğer Kartlar

Tüm kredi ve bankamatik kartları ile tek çekim olarak ödeme yapabilirsiniz.
Başa dön tuşu
Call Now ButtonTıkla Ara: +905324667102