Dedektör

Dedektör

Yer altına gönderdiği sinyallerle, değerli olarak nitelendirilen maddelerden dalgalar şeklinde sinyallerden geri bildirim alan cihazlara dedektör denir. Dünyanın en gelişmiş tenolojilerini kullanan bazı dedektör markaları vardır. Bizler define veya altın aramada kullanacağımız dedektörü seçerken çok fazla seçenek arasında kaybolmak istemeyiz. En iyileri derleyen bazı rehberler yayınlarınız. Bunları takip ederek metal dedektörü konusunda dilediğiniz kadar bilgi sahibi olun.

Dedektör satın almadan önce dikkat etmemiz gereken vlf dedektör mü? yoksa pulse dedektör mü tercih edeceğiz bunu belirlemeliyiz. Pulse dedektörler 50 hz ile 900 hz arasında düşük frekanslı sinyaller gönderir. Vlf dedektörlere göre ortalama 3 kat daha derine inebilmesini sağlar. Vlf dedektörlerin aksine pulse dedektörler tek para dedektörü işlevi yani sikke para toplama için uygun değildir. Pulse dedektörler daha çok metali tespit etmede işinize yarayacaktır.

 

TÜM DEDEKTÖR ÜRÜNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ …

 

Metal dedektörü veya değerli metal tespit eden cihazlar arıyorsanız dedektör markalarına göz atmanızı öneririz. En iyi dedektör markasını karşılaştırarak kendinize uygun cihazı bulmanız konusunda her zaman yardımcı olacağız.

Altın dedektörü arıyorsanız altın aramak için çıktığınız bu yolda size rehber olmak isteriz. Definecilerin kullandığı cihazlar veya en çok tercih edilen dedektör markalarına sitemizden erişebileceksiniz.

Hatta define dedektörü konusunda artık uzmanlaşmış ekibimize ulaşarak tüm detayları sorabilirsiniz. Hem satışını hem de test imkanlarını ustlendiğimiz bu markaların artık uzmanı olduğumuzu söyleyebiliriz.

Dünyanın en gelişmiş teknolojilerini kullanan dedektörlerin satışını yaparken sadece şu kriterleri göz önünde bulundururuz.

  • Değerli değersiz metal ayrımı var mı?
  • Kullanıcıya garanti veriyor mu?
  • Set halinde satılan dedektörlerde kulaklık özellikleri
  • Portatif mi?
  • Kolay taşınabiliyor mu?
  • Altını veya değerli metali ne kadar mesafeden algılıyor ?

İşte bu sorulara kolayca cevap veren dedektör markalarını test eder müşterilerimize sunarız. Dedektör konusunda yardıma ihtiyacınız olursa satış temsilcimize nerede arama yapacağınızı bildirin. Bir dere yatağında veya bir tarlada arama yapacak olmanız alacağınız dedektörün kriterlerini değiştirecektir.

Örneğin dere yatağında arama yapacak olan bir defineci için su geçirmez cihazlar tavsiye edilecektir. Tarlada arama yapacak olan altın arayıcıları için ise pulse dedektörler. Burada …

 

“ El Dedektörü“ Simplex Dedektör” “ En İyi Altın Dedektörü” “ Lorenz Z1” “ Dedektör Çeşitleri” “ Altın Arama Cihazı” “ Sahibinden Dedektör” “ Metal Dedektörü” “ Altın Arama Dedektör Fiyatları” “ Altın Dedektör Çeşitleri” “ Pointer Dedektör Fiyatları” “ Su Altı Dedektörü” “ Minelab Dedektör” “ İkinci El Dedektör Satanlar Sahibinden” “ Dedektör Fiyatı” “ En İyi Dedektör” “ Altın Bulma Makinesi

 

 

İlgili Makaleler

8 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Call Now ButtonTıkla Ara: +905324667102