Ace 300i Altın Metal Define Tek Para (Kalıntı) Dedektörü

0.00 

Garrett ACE 300i en iyi fiyatla sitemizden satın alın! Şimdi online sipariş verin, cihaz ayağınıza gelsin! Tüm garrett dedektör …

Sipariş ve Bilgi İçin : +905324667102 

Cihazlar hakkında bilgi alın müşteri temsilcisine sipariş birakın. Aynı gün kargo ile ürününüz ayağınıza gelsin. Havale ile satın alma seçeneklerimizde %3 indirim uygulanmaktadır. 

Garrett ACE 300i en iyi fiyatla turkdedektor.com’dan satın alın! Şimdi online sipariş verin, cihaz ayağınıza gelsin! Tüm garrett dedektör …

Kısaca GARRETT 300i modeli; Tek para, kalıntı, mücevher ve kumsal aramalarından kullanılması için idealdir.

Garrett ACE 300i  Genel Özellikleri

 • Dijital hedef kimlik bilgisi: 0 – 99 arası skala hedef bilgisi verir.
 • 7″ x 10″ (18 x 25cm) PROformance™ suya girebilen arama başlığı daha fazla geniş tespit ve derinlik sunar.
 • Yüksek frekans (8 kHz) düşük ve orta iletkenli metal hedeflerde (altın,kurşun gibi) daha iyi hassasiyet sağlar.
 • Artan Demir Çözünürlüğü: ACE 250’nin 3 kademeli demir çözünürlük özelliği, demir içeren topraklarda hedefteki metal hedefi gizleyen etmenleri elimine etmeye yardımcı olur.
 • Ayarlanabilir Frekans özelliği parazitlenmeyi elimine etmede yardımcı olur.
 • Mandal kilit cihazın gövdesinin sabit durmasını sağlar.
 • Eklenmiş titreşim yoğunluğu modülasyon sesi: keskin, daha duyarlı ses
 • Elektronik Noktasal Tespit: hedefteki metal hedefin yerini kesin belirler ve kullanıcıya hız kazandırır.
 • Ayrışım Seviyesi: Aramakta olduğunuz metal hedefin çeşidine göre ayrışım seviyesini değiştirebilirsiniz.
 • 5 Arama Modu (+ noktasal tespit)
 • 8 adet Hassasiyet /Derinlik ayarı
 • Tek para derinlik göstergesi istenilen metal hedefin derinliğini belirler.
 • Revize hedef bilgisi göstergesi ve modu/dünyanın birçok yerindeki kullanıcıların daha iyi arama yapabilmesi için ayrışım seviyeleri.

Garrett ACE 300i  TEKNİK ÖZELLİKLER

 • Dijital Hedef obje kimliği: EVET, 0-99 arası
 • Frekans: EVET
 • Mandal kilit dahildir: EVET
 • Hedef obje kimlik Ayarı: 12 çeşit
 • Demir Ayrışım Segmenti: 6 çeşit
 • Ayrışım seviyesi: EVET
 • Arama Modu: 5 (+ noktasal tespit)
 • Hassasiyet/Derinlik Ayarı: 8 çeşit
 • Elektronik Noktasal tespit: EVET
 • Frekans: 8 kHz
 • Sesli Ton kimlik seviyesi: 3
 • Standart Arama başlığı: 7″ x 10″ (18 x 25cm) PROformance™
 • Uzunluk (Ayarlanabilir): 42″ – 51″ (1.06m – 1.29m)
 • Toplam Ağırlık: 2.8 lbs. (1.27 kgs.)
 • Piller: 4 AA (dahildir)
 • Garanti: 2 Yıl, Sınırlı Parçalar/İşçilik

Pakete dahil olan parçalar:

 1. 16.5 x 23cm (6.5″ x 9″) PROformance™ suya girebilen arama başlığı (resimde gösterildiği gibi)
 2. ACE 300i ‘nin kalitesi ve performansıyla hemen hazine bulmaya başlayabileceksiniz.
 3. Herkes için kolay kullanım!
 4. Tüm define avcılarının ve dedektör kullanıcılarının ihtiyaçlarına göre revize edilmiş toprak altındaki Hedefi Tanımlama Özelliği ve Arama Seçenekleri/Metal Ayırma özelliği bulunmaktadır.

Garrett Ace 300i Dedektör Genel Özellikleri

 • Dijital Hedef Tanımlama Özelliği: 0 – 99 arasıdır ve toprak altındaki hedefin cinsini gösterir.
 • mandal kilitler cihazın gövdesinin daha sabit durmasını sağlar.
 • Yeni sinyal aralık sesi: Keskin ve daha duyarlı sesli uyarı sistemi
 • Uygun fiyatlı, üstün perfomanslı ve kolay taşınabilir çok hafif metal dedektör
 • 3 Çeşit Arama Seçeneği
 • Dört farklı Hassasiyet ayarı
 • Tek Para Derinlik Göstergesi hedefin toprak altındaki derinliğini gösterir.

Özellikle – Tek para bulmada, kumsal /tatlı suda yapılan aramalarda tavsiye edilmektedir.

Garrett Ace 300i Dedektör Kullanım

1. Güç On

İlk olarak ON / OFF Güç butonuna basıp elinizi çekin ACE 300i en son kullanılan modunda açılır, otomatik olarak toprak mineralleri için ayarlanır ve aramaya hazır konumdadır. Üstelik dedektör zaten Garrett tarafından kurulan dört adet (4) AA batarya ile çalışır. (Fabrikanın varsayılan modu Coins’dır)

2. Modu Seçiniz

Bununla birlikte Arzu edildiğinde farklı bir tespit modu seçmek için Mode butonunu kullanınız. (ZERO-DISC JEWELRY COINS

3. Ayarları Düzenleyiniz.

Böylece arzu edilirse, Hassasiyet ayarını ayarlayabilmektesiniz. (SENSITIVITY)

4. Taramaya başlayınız.

 • Arama başlığını yaklaşık yerden 2-3 cm kadar yüksekte tutunuz ve başlığı yaklaşık 1m/saniye için sol ve sağa hareket ettirip taramayı yapınız. Başlık hedef tespiti için hareket halinde olmalıdır.
 • Şaft kilitini sağa doru çevirerek acınız.Alt şaft bağlantı noktasına plastik contaları yerleştirin arama başlığını aşağıda gösterildiği gibi gövdeye bağlayınız ve kelebekli somunu elle sıkınız.
 • Üst şaft kilitini gevşetip kontrol ünitesiyle beraber S-şaftı yerleştirin, alt şaftı istenilen uzunluğa göre ayarlayın ve şaft kilitlemeleri elinizle sıkınız. Kablonun ilk dönemeci gövdenin üstüne gelecek şekilde, kabloyu güvenli bir şekilde gövdenin etrafına dolandırınız.

Güç ON/OFF— Gücü çalıştırabilmek için bu butona basın.

Şimdi ON veya OFF

Öncelikle Fabrika Ayarları—Fabrika ayarlarını yenilemek için, güç butonuna 5 saniye kadar basılı tutunuz (dedektör hızlı bir çift bip sesi çıkarana kadar) Düşük Batarya Göstergesi—Cihazın pilleri zayıfladığında, Düşük Pil Göstergesi açık olacaktır.

Sonrasında aşağı ölçek— Güncel ayrım modelini, yanık pikseller onaylı hedefleri ve boş pikseller reddedilmiş hedefleri gösterecek şekilde sunar.
Hedef ID İmleci (Yukarı Ölçek)— Her hedef için görüntü verecektir fakat sadece Aşağı Ölçekte onaylı olan hedefler için ses üretecektir.

Hedef ID Göstergesi – İlk olarak bir hedefin olası tanımını yapmak için Hedef ID İmgesi ile beraber çalışır. Ayrıca solunda Ferrous (demir) hedefler, demir içermeyen hedefler veya zayıf veya düşük iletkenliği olan hedefler ortada, kalın veya yüksek hedefler ise (örneğin kalın gümüş) sağ kısımda bulunur.

Garrett Ace 300i Dedektör – Garrett Dedektör

Dijital Hedef ID – D imlecinden daha belirgin bir şekilde hedefleri tanımlamak için 0’dan 99’a kadar değer sağlar. Bozuk Para Derinliği Göstergesi – bozuk paranın veya aynı büyüklükteki bir hedefin derinliğini gösterir.

Not: bozuk paradan daha büyük olan hedefler gerçek derinlikten daha sığ bir yerdeymiş gibi gözükebilirken, bozuk paradan daha küçük olan bir hedefler gerçek derinliğinden daha derin gözükebilir. Bir sonraki sayfadaki numune tablosu bazı ortak bulunmuş parçaların Dijital Hedef ID sıralarını sunuyor.

Ton ID— ACE 300i  hedefin metal türüne ve iletkenliğine göre üç belirleyici ton üretir.

Bir başka deyişle yüksek iletkenliğe sahip hedefler (Dijital ID > 60) benzersiz bir zil sesi sinyali üretir. Hatta ortadan düşüğe iletkenliğe sahip hedefler (40–60 Dijital ID) orta yükseklikteki bir sinyal üretirler.
Böylece demirli hedefler (Dijital ID < 40) düşük derecede bir sinyal üretir. Son olarak Kulaklık Jack— 1/4” fişi olan herhangi bir kulaklık kullanmalısınız.

Garrett Dedektör – Modları

ZERO-DISC Modu– Her çeşit metali algılar. Bütün 5 ayrım pikseli açık durumdadır; Hiçbir metal hedef elenmemiş. Bu modu bütün metal parçaları bulmak için veya istenilen nesnenin materyali bilinmiyorsa kullanınız. Sinyali sürekli değilse bir hedefi saptamak adına Zero-Disc Modunu açabilmektesiniz. Böyle sinyaller iyi bir hedefin yanında çöp bir hedefin olduğu anlamına gelebilmektedir.

COINS Modu— birçok türdeki bozuk parayı bulma ve demir ve folyo gibi çöp parçaların da ayıklanmasını sağlamaktadır. Folyo olarak yanıt verecek kimi istemem parçalar kaybolabilmektedir. Alüminyum kutuları gibi boş hedeflerin de kazısı bulunabilmektedir.

ZERO-DISC Modu – Her çeşit metali algılar. Bütün 5 ayrım pikseli açık durumdadır; Hiçbir metal hedef elenmemiş. Böyle sinyaller iyi bir hedefin yanında çöp bir hedefin olduğu anlamına gelebilmektedir.

JEWELRY Modu – Yüzük, bilezik, saat ve kolye gibi takıların çoğu demir çöpü görmezden gelerek bulmak için tasarlanmıştır.

COINS Mode — birçok türdeki bozuk parayı bulma ve demir ve folyo gibi çöp parçaların da ayıklanmasını için tasarlanmaktadır. Folyo olarak yanıt verecek kimi istemem parçalar kaybolabilmektedir. Alüminyum kutuları gibi boş hedeflerin de kazısı bulunabilmektedir.

Garrett Ace 300i Dedektör Hassas Mod

SENSITIVITY (Hassaslık) butonlarını dört (4) seviyeye girmek için kullanınız. Çok küçük veya derin hedefleri ararken artan hassaslık kullanınız. Dedektör düzensizce davranırsa (yoğun metal çöplüğü, yüksek mineralli topraklar, elektrik girişimi veya başka bir metal
dedektörün varlığına bağlı olarak) ve düzensiz işlem ayrım ile çözümlenemiyorsa hassaslık seviyeleri kullanınız.

Kalite testlerini dedektörünüzün işletimini daha iyi tanımak için yapmalısınız.

Garrett Ace 300i Dedektör Kalite Testi

 1.  Arama başlığını düz, diğer metal nesnelerden bir kaç metre uzakta olan metal olmayan bir yüzeye koyunuz.
 2. ZERO-DISC modunu seçiniz.
 3. Arama başlığından 8-10 cm. uzağa çeşitli metal nesneler (bozuk para, şişe kapakları, çiviler vs.) atınız. Metal dedektörünüz hem ses hem de görsel yolla hedefinizi tanımlayacaktır.
 4. Bu testi dedektörünüzdeki bütün mevcut modlarda uygulayınız.
 5. Şekillerle beraber sesleri de her modda olan LCD’de gözlemleyiniz.
 6. Kalite testinizin sonuçlarını kaydediniz ve alanda avlama sırasında onlara uyunuz.

Aslında kalite testi sırasında test hedeflerinizin Target ID’de nasıl kaydolduğunu kavradıktan sonra, onları toprakta deneyiniz. Böylece kayıtlı derinliklere hedeflerinizi gömün ve bir ‘’deneme alanı’’ oluşturunuz. Bu sayede yerde düz bir şekilde veya farklı açılarda duran hedeflerin değişkenliklerini not alınız.

Hatta test alanı hedeflerinizi ve derinliklerini göstermek adına doğru kayıtlar veya yüzey işaretleri kullanınız. Üstelik toprak yerleştikten sonra aşırı kuru dönemler sırasında veya çok ıslatan bir yağmurdan sonra bu hedefleri bir kaç ay içerisinde tekrar test etmeyi deneyiniz.

ACE 300i’NİZLE DEFİNE ARAMA İPUÇLARI

Mesela Metal tespitinde yeniyseniz, kumlu ve gevşek topraklarda arama yapmaya başlayınız. Böylece metal dedektörün, nokta atışını ve nasıl hedeflerin kazılacağını daha kolay öğrenirsiniz.

Her zaman en iyi tespit sonuçları için arama başlığının yüksekliğini yerden 2-3 cm yukarı ve paralel bir şekilde tutunuz.

Kısaca arama başlığınızı toprak sürme çizgisine ve suyun kenarına paralel tutunuz. Bu sürülmüş tarlalardaki ve su yanındaki nemlenen kısımlarda dengesiz toprak yüzünden meydana gelen olumsuz etkileri en aza indirgeyecektir.

Başka bir deyişle arama başlığını toprak sürme çizgisine ve suyun kenarına dikey bir şekilde sallamayınız. Çünkü bu toprak yanıtında dedektör performansını azaltacak ani  değişikliklere sebep olabilmektedir.

Saniyede 1 metrelik hızla yanlara doğru düz bir çizgide arama başlığınızı tararken yavaşça yürüyünüz.

Garrett Ace 300i TEMKİNLER

Garrett dedektörünüzle hazine arayışına çıktığınız zaman, aşağıdaki önlemleri alınız:

 • Hiçbir zaman özel mülk alanlarında izin olmadan izinsiz giriş veya avlama yapmayınız.
 • Ulusal ve devlete ait parklar/anıt ve askeri alanlar vs. kesinlikle yasaktır.
 • Elektrik akımlarının veya boru hatlarının gömülü olabileceği alanlardan uzak durunuz. Eğer bulursanız işleminize devam etmeyiniz ve uygun yetkilileri bildiriniz.
 • Herhangi bir hedefin kazındığı durumda mantıklı temkinler alınız. Özellikle durumdan emin değilseniz.
 • Eğer metal dedektörünüzü herhangi bir alanda kullanmaktan emin değilseniz, her zaman uygun yetkililerden izin alınız.

Garrett Ace 300i Dedektör Bakımı

Garrett dedektörünüz dayanıklı ve dışarıda kullanım için tasarlanmıştır. Fakat, her elektronik ekipman gibi, yüksek performansını korumak için uygulayabileceğiniz bir kaç basit yol mevcuttur.

Bu nedenle elinizden geldiğince, yazın dedektörünüzü bir otomobil garajında veya sıfırın altında dışarıda tutmak gibi uç durumlardan kaçınınız.

Aslında en önemlisi dedektörünüzü temiz tutunuz. Hatta gövdeyi sökünüz ve siliniz, kontrol yuvası ve arama başlığını gerektiği zaman ılık bir bezle tem izleyiniz.

Kısaca arama başlığınızın su altında kalabileceğini fakat kontrol yuvası ve bağlantıların kalamayacağını unutmayınız.

Hatta kontrol ünitesini yoğun sis, yağmur ve dalgalardan koruyunuz.

Son olarak bir aydan fazla depolanacaksa, dedektörden bataryaları sökünüz.

 

Tüm Dedektör Cihazları

Ağırlık 10 kg
Boyutlar 180 × 250 × 55 cm

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Ace 300i Altın Metal Define Tek Para (Kalıntı) Dedektörü” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam Tutar
1 0.00 0.00
2 0.00 0.00
3 0.00 0.00
4 0.00 0.00
5 0.00 0.00
6 0.00 0.00
7 0.00 0.00
8 0.00 0.00
9 0.00 0.00
10 0.00 0.00
11 0.00 0.00
12 0.00 0.00

Diğer Kartlar

Tüm kredi ve bankamatik kartları ile tek çekim olarak ödeme yapabilirsiniz.
Başa dön tuşu
Call Now ButtonTıkla Ara: +905324667102