At Gold VLF Dedektör

0.00 

Garrett At Gold Dedektör, Garrett Marka Dedektör Hakkında En Güncel Yorumlar, Özellikler, Fiyatlar İçin Sitemizi Ziyaret Edebilirsiniz …

Sipariş ve Bilgi İçin : +905324667102 

Cihazlar hakkında bilgi alın müşteri temsilcisine sipariş birakın. Aynı gün kargo ile ürününüz ayağınıza gelsin. Havale ile satın alma seçeneklerimizde %3 indirim uygulanmaktadır. 

Garrett At Gold Dedektör, Garrett Marka Dedektör Hakkında En Güncel Yorumlar, Özellikler, Fiyatlar İçin Sitemizi Ziyaret Edebilirsiniz …

TÜM METAL MODU.  Öncelikle doğru bir Tüm-Metal modu en küçük kıymetli metaller için yüksek hassasiyet ile en derin tespit olanağı sağlamaktadır.

TOPRAK ALTINDAKİ HEDEFİN GRAFİKSEL ANALİZİ. Böylece sürekli olarak toprak altındaki hedefin iletkenliğini ve dedektörün metal ayırma durumunu gösterir.

TÜM BÖLGE: Islak, nemli ve tozlu arazi şartları için tasarlanmıştır. Üstelik suya dayanıklı yapısı suda 10-foot (3m) derinliğe inebilir.

DIJITAL HEDEF BELİRLEME. Ayrıca 0 – 99 arası skala; toprak altındaki hedeflerin iletkenliğini ölçerek hedeflerin kıymetli/kıymetsiz ayrımını yapar.

Garrett At Gold Dedektör, Garrett Marka Dedektör Hakkında En Güncel Yorumlar, Özellikler, Fiyatlar İçin Sitemizi Ziyaret Edebilirsiniz …

YÜKSEK-ÇÖZÜNÜRLÜKLÜ DEMİR AYIRIMI: Demir ayırımında 44 nokta vardır. Böylece tuşlar ile kontrol edilmektedir. Hatta kıymetli metal hedefi kıymetsiz metal hedeften ayırmak için LCD üzerinde rakamsal veri görülmekte.

UYARI SESİ: Toprak altındaki hedefleri daha doğru bir şekilde tespit edebilmek içindir. Üstelik sinyal sesinin manuel olarak ayarlanmasını sağlar. (geri planda sürekli ton sesi vardır).

PRO MOD SESİ. Düzenli sesli cevap ve ton sesi özellikleri kıymetli metal hedef ile ilgili daha fazla bilgi sağlamaktadır.

DEMİR SESİ™. Kullanıcının ayırımı yapılmış demir hedefi duymasını sağlamaktadır. Üstelik şişe kapağı ve çer-çöp gibi problemli yassı demir nesneleri sesli tanımasına yardımcı olur.

TÜM-METALLER İÇİN DEMİR SESİ™.  Garrett’e has bu özellik kullanıcın cihazı Doğru Tüm Metal Mod’da kullansa bile demir nesneleri sesli ayırt etmesine olanak sağlar.

TOPRAK AYARI (MANUEL). Toprak mineralizasyonunun zararlı etkilerini azaltmak için kullanıcının dedektörün toprak ayarını manuel olarak ayarlamasını sağlar.

AYAR EKRANI™. Garrett’e has bu özellik gözle görülmeyen toprak değişimlerinin etkisini azaltmak için kullanıcının toprak ayarını yayarak kullanmasına olanak sağlar.

HIZLI TARAMA™ TOPRAK AYARI.  Bu otomatik özellik mineralli toprak yapısında kullanıcının dedektörün toprak ayarını hızlıca yapmasına olanak sağlar.

ELEKTRONİK NOKTASAL TESPİT. Bu hareketsiz Tüm-Metal Modu yer altındaki metal hedefin yerini tam tespit için kullanılmaktadır.

TEK TUŞLA KOLAY DEFİNE ARAMA. Aslında tek bir dokunuşla, metal dedektörünüz açılmaktadır. Böylece fabrika ayarlarına (ya da sizin yapmış olduğunuz ayar) otomatik döner; ve cihazınız artık aramaya hazır!

  • Üstelik Derinlik Göstergesi: Tek para benzeri metal hedeflerde sürekli derinlik gösterir.
  • Hatta Pil Durum Göstergesi: Sürekli pil durumunu gösterir.
  • Bununla Birlikte Arama Modu: 3 + elektronik noktasal tespit
  • Doğru Tüm Metal, Metal Ayırma 1, Metal Ayırma 2
  • Elektronik Noktasal Tespit

Ayrıca kıymetli küçük altın külçeleri, mücevher, hazine, tek para ve kalıntı gibi toprak altındaki metal hedeflerin gelişmiş tespiti için 18 kHz frekans içerir.

Son Olarak;

Tüm Dedektör Çeşitleri İçin Tıklayınız …

Dedektör Dış Link

 

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“At Gold VLF Dedektör” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam Tutar
1 0.00 0.00
2 0.00 0.00
3 0.00 0.00
4 0.00 0.00
5 0.00 0.00
6 0.00 0.00
7 0.00 0.00
8 0.00 0.00
9 0.00 0.00
10 0.00 0.00
11 0.00 0.00
12 0.00 0.00

Diğer Kartlar

Tüm kredi ve bankamatik kartları ile tek çekim olarak ödeme yapabilirsiniz.

Hoşunuza gidebilir…

Başa dön tuşu
Call Now ButtonTıkla Ara: +905324667102