İkinci El Dedektör

Define Dedektörü 2. El (İkinci El Dedektör)

İkinci el dedektör, altın dedektorü, define dedektörü, metal dedektörü çeşitleri arıyorsanız, sitemizde ikinci el dedektörler bulunmaktadır. Buradan ulaşabilirsiniz …

En İyi İkinci El Dedektör Altın Dedektörü

En iyi İkinci El altın dedektörü ararken, öncelikle derin arama için özel olarak ne ve neden bir metal dedektörü aradığınıza karar vermek gerekir . Bunu anlamanız, dikkat etmeniz gereken özelliklerin yanı sıra frekanslar ve arayüz gibi diğer faktörleri daha iyi göstermenizi sağlayacaktır.

Genel amaçlı derin arama metal dedektörleri için, ihtiyacınız olan temel kalite, derinlik ve aralığı belirleyecek bazı ana bileşenler vardır. Daha küçük öğeleri yoksaymasına izin veren bir ayara sahip bir dedektör bulmaya çalışın, bu küçük, istenmeyen öğeleri almayı önler.

Aranacak başka bir şey, bobin boyutu ve frekansıdır. Daha büyük bir bobin, daha yüksek bir frekans çalıştırmanıza izin verir ve aynı zamanda daha geniş bir aralığı kapsar ve bobinin zemine daha derine nüfuz etmesini sağlar. Bu liste, bu üç ana niteliği paylaşan birçok farklı dedektörü kapsayacaktır. Buradan her biri modelden modele ve markadan markaya değişecektir.

44 sonuçtan 1-10 arası gösteriliyor

Başa dön tuşu
Call Now ButtonTıkla Ara: +905324667102