Jeosonar 3D Çift Sistem Nokta Makro Derin Dedektör

0.00 

Jeosonar 3D

(Üç Boyutlu) Çift Sistem, ileri teknoloji ile üretilmiş en gelişmiş metal ve boşluk tespiti yapabilen dedektör sistemidir.

Sipariş İçin Hemen Ara : +905330187102

Jeosonar 3D (Üç Boyutlu) Çift Sistem, ileri teknoloji ile üretilmiş en gelişmiş derin metal ve boşluk tespiti yapabilen dedektör sistemidir.

Jeosonar 3D Çift Sistem Nokta Makro Dedektör METAL VE BOŞLUK TESPİTİNDE ÜSTÜN TEKNOLOJİ

 1. İlk olarak Jeosonar 3D (Üç Boyutlu) Çift Sistem ileri teknoloji ile üretilmiştir. En gelişmiş metal ve boşluk tespiti yapabilen dedektör sistemidir.
 2. Üstelik Derin dedektör sınıfında olan Jeosonar 3D Çift Sistemdir. Böylece yeraltında tespit ettiği metal hedefleri Altın, Değerli, Değersiz ve Çelik olmak üzere dört grupta İnceler.
 3. Metal tespiti ve değerlendirmede başarılı. Özellikle boşluk tespit edebilme yeteneği ile de mağara, mahzen, tünel, sığınak ve mezar gibi yapıları bulur. Hatta arama esnasında gerçek zamanlı olarak bildirir.
 4. Yeraltında tespit ettiği hedeflerin 2D sinyal grafiğini gerçek zamanlı olarak çizebilmektedir. Üstelik Jeosonar 3D Çift Sistem, bu güne kadar üretilen görüntülü sistemler içinde en gelişmiş olanıdır.
 5. Çok fonksiyonlu arama ve tespit özellikleri ile en zorlu zemin yapılarında başarısı kanıtlanmaktadır. Hatta çok yoğun mineralli ortamlarda dahi kullanıcısının rahatlıkla arama ve araştırma yapabilmesine olanak sağlamaktadır.
 6. Amatör ve profesyonel tüm kullanıcıların rahatlıkla kullanabilmesi için özel olarak tasarlanmıştır. Fakat ara yüzleri ve pratik arama ekranı onu diğer dedektörlerden farklı kılan özelliklerin başında gelir.
 7. Benzersiz bir derinliğe ve mükemmel bir metal ayrımına sahip olduğu bilinmektedir. Böylece aynı zamanda hedefin derinliğini de çok hassas bir şekilde verebilir.
 8. Hedef metal veya boşluk, küçük veya büyük olsun Jeosonar 3D Çift Sistem kullanıcısına hedefin ne kadar derinlikte olduğunu “cm? cinsinden bildirir.
jeosonar-3d
jeosonar-3d

Jeosonar 3D Çift Sistem arama ve araştırma ihtiyaçlarınıza üç farklı arama anteni ile cevap veriyor.

 • Bu Sistemi satın aldığınızda aslında üç dedektöre birden sahip olmanın ayrıcalığını yaşayacaksınız.
 • Daha derin aramalar için toprak altında uzun süredir duran ve etrafında manyetik alan (oksit) oluşturmuş metallerde etkili, ayrıca yüzeysel, küçük ve atık metalleri görmeden arama yapabileceğiniz.
 • 60×100 cm ölçülerinde iki kişi tarafından kullanılan Derin Arama Anteni.
 • Genel maksatlı aramalarınızda kullanabileceğiniz 36×44 cm ölçülerinde Genel Arama Anteni.
 • Tek para ve mahzen gibi kapalı alanlarda etkili 21×31,5 cm ölçülerinde
 • Küçük Arama Anteni ile daha önce kimsenin keşfedemediği derinliklerde araştırma yapıp kimsenin ulaşamadığı hazinelere ulaşmanın heyecanını yaşayacaksınız.

Jeosonar 3D Çift Sistem Nokta Makro Dedektör – 3D GRAFİK GÖRÜNTÜLÜ METAL VE BOŞLUK TESPİTİ

Daha fazla derinlik için özel olarak tasarlanmış 100×60 cm ebadındaki hedefler. Özellikle Derin Arama Anteni ile geniş alanları ve derindeki hedefleri kolayca tarayıp tespit edebilirsiniz.

Çok rahat ve pratik bir kullanıma sahip Derin Arama Anteni.
Üstün metal ayırma yeteneği onu diğer büyük arama antenlerinden ayıran en büyük farkıdır.

Metalleri altın, değerli, değersiz ve çelik olarak dört grupta ayırabilmektedir. Böylece yan yana duran metalleri yüzde oranları ile verebilir. Hatta Derin Arama Anteni ile metalleri tespit edebildiğiniz gibi boşlukları da rahatlıkla tespit edebileceksiniz.

Mağara, mahzen, tünel ve sığınak gibi başka hiçbir dedektör ile tespit edemeyeceğiniz hedefleri bulabilmektedir. Benzersiz 3D özelliği ile görüntülü olarak tespit edebilmenin keyfini yaşayacaksınız.

Jeosonar 3D Çift Sistem Nokta Makro Dedektör MÜKEMMEL METAL AYIRIMI VE BOŞLUK TESPİTİ

İlk olarak Jeosonar 3D Çift Sistem mükemmel bir 3D sisteme, derin arama sistemine ve çok pratik bir LED (Işıklı) sistem.

Aslında LED sistemde Derin ve Genel Arama Anteni ile arama yapamadığınız alanlarda kullanılmaktadır. Hatta duvar ve yamaç aramalarında tek para ve yüzeysel aramalarda hızlı ve etkili aramalar yapılabilmektedir.

Metal ayırımlı olarak hazırlanan bu pratik dedektör arama ve araştırmalarınızda en pratik yardımcınız olacak.

Üstelik üst kısmında yer alan LED panoda sol taraf boşluk sinyalleri, sağ tarafta metal sinyalleri yer almaktadır.

Hatta Işık ikaz sistemi dışında boşluk ve metal hedefler için kullanılmaktadır. İki farklı ses tonu ile kullanıcının her ortamda rahat algılama yapabilmesine olanak sağlamaktadır.

Jeosonar 3D Çift Sistem Nokta Makro Dedektör Üreticisi

Nokta Makro Dedektör Teknolojileri Merkezi Tüm Cihazları,Dedektör fiyatları, dedektör çeşitleri ve Nokta Makro Dedektör ürünleri hakkında kısa bilgiler …

 

Metal dedektörleri sektörünün yükselen yıldızı Nokta Mühendislik 2001 yılında kurulmuştur ve merkezi İstanbul’dadır. Var olduğu günden itibaren tüm faaliyetlerini inovasyon, üstün performans, yüksek kalite ve mutlak müşteri memnuniyeti ilkelerinden ödün vermeden sürdürerek dünyanın dört bir yanındaki hem profesyonel hem de hobi amaçlı dedektör kullanıcılarının tercihi konumuna gelmiş global bir markadır.

 

Firma bir pazar değiştirici ve teknoloji lideri olma amacıyla 2011 yılı itibarıyla AR-GE ekibini genişleterek yeni dedektör teknolojileri geliştirilmesi adına büyük yatırımlar yapmış ve daha sonra 2014 Aralık ayında da Makro Dedektör’ü satın almıştır. Bugün, sahip olduğu güçlü distribütör ve bayi ağı ile Nokta Makro markalı dedektörlerini 6 kıtada 150’den fazla ülkeye metal dedektörü ihraç etmektedir.

 

Firma gelirlerinin ana kısmını AR-GE faaliyetlerine aktarmaktadır. İleri mühendislik geleneği doğrultusunda dünya standartlarının gerektirdiği tüm teknoloji ve kalite altyapısına sahip olan Nokta Dedektör ISO9001 sertifikalı bir firmadır.

 

Ayrıca 2017’de T.C. Sanayi Bakanlığı tarafından sayılı resmi AR-GE merkezlerinden biri olarak sertifikalandırılmıştır.Müşteri tatmini firmanın en büyük motivasyon kaynağıdır. Müşterilerin talepleri ve geri dönüşümleri dikkate alınarak tasarlanmış ürünler, farklı fiyat kategorileri altında tüm kullanıcıların ihtiyacına cevap vermektedir.

 

İleri teknoloji ve üstün performanslarının yanı sıra kolay kullanımları, tasarımları ve ergonomileri ile tüm dünyanın ilgisini çekmeyi başarmışlardır.

Ağırlık 1 kg
Boyutlar 1 × 1 × 1 cm

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Jeosonar 3D Çift Sistem Nokta Makro Derin Dedektör” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam Tutar
1 0.00 0.00
2 0.00 0.00
3 0.00 0.00
4 0.00 0.00
5 0.00 0.00
6 0.00 0.00
7 0.00 0.00
8 0.00 0.00
9 0.00 0.00
10 0.00 0.00
11 0.00 0.00
12 0.00 0.00

Diğer Kartlar

Tüm kredi ve bankamatik kartları ile tek çekim olarak ödeme yapabilirsiniz.
Başa dön tuşu
Call Now ButtonTıkla Ara: +905324667102