Minelab E-Trac Define Altın Metal Dedektörü

0.00 

Minelab E-TRAC, Minelab’ın Tam Bant Spektrum (FBS) teknolojisi ve Smartfind TM ayrımı içeren gelişmiş bir dedektörüdür . Şık, sağlam tasarım, yenilikçi kontrol paneli, sezgisel menüler, net LCD ekran, sağlam hafif bobin ve kapsamlı hedefleme seçenekleri, E-TRAC’ı diğer markalardan farklı kılar.

Sipariş ve Bilgi : +905324667102

5 adet stokta

Minelab E-TRAC, Minelab’ın Tam Bant Spektrum (FBS) teknolojisi ve Smartfind TM ayrımı içeren gelişmiş bir dedektörüdür . Şık, sağlam tasarım, yenilikçi kontrol paneli, sezgisel menüler, net LCD ekran, sağlam hafif bobin ve kapsamlı hedefleme seçenekleri, E-TRAC’ı diğer markalardan farklı kılar.

Minelab E-TRAC Xchange programı, Minelab E-TRAC ayarlarınızı, kullanıcı modlarınızı ve ayrım kalıplarını indirmek ve yüklemek için metal dedektörünüzü ev bilgisayarınıza bağlamanıza izin verir. E-TRAC’inizi değerli depolamak için başarınızı belirten bir kaynak kütüphanesi oluşturabilirsiniz Favori sitelerinizin ayarları – tekrar en başarılı ayarlarınızı kaybetme konusunda endişelenmeyin! Bu gelişmiş özellik, bir düğmeye dokunarak E-TRAC’yi belirli algılama ortamlarına ve tercih edilen hedeflere hızlı bir şekilde yapılandırmanıza olanak tanımak üzere tasarlanmıştır, böylece ayarları yaparken daha az zaman harcayabilir ve sevdiğiniz şeyi yaparken daha fazla zaman geçirebilirsiniz. yapıyorum, tespit ediyorum.

E-TRAC, çok tuzlu topraklar, deniz suyu, ıslak plaj kumu ve yüksek manyetik zemin koşulları gibi çeşitli mineralize zemin koşullarında değerli metal nesneleri bulacaktır. E-TRAC’ı kullanarak, açık havada tutkularını düzenli olarak değerli paralar, emanetler, altın ve mücevherat keşfetme heyecanıyla birleştiren birçok başarılı dedektörden biri olabilirsiniz.

Minelab E-Trac Dedektör Özellikler

FBS teknolojisinin 1.5kHz – 100kHz aralığında eşzamanlı frekanslarla kullanılması, dedektör bobininden alınan sinyal, geniş bir yanıt yelpazesinden analiz edilir. Bu, E-TRAC’ın gelişmiş sinyal işlemenin daha fazla hedef bilgiyi analiz etmesini ve böylece hedef tanımlamanın daha doğru olmasını sağlar.

Minelab E-TRAC XChange USB işlevi – favori E-TRAC ayarlarınızı oluşturun, indirin ve yükleyin, bunları bilgisayarınıza kaydedin veya e-posta ile arkadaşlarınızla değiştirin.

Bağımsız demir ve iletkenlik reddetme seviyesi ayarlı QuickMask TM – desenleri düzenlemenin hızlı ve basit bir yolu.

 • Smartfind TM – İstenmeyen hedeflerden gelen sinyalleri ortadan kaldırmak için çalışan aynı ekranda hem demir hem de iletkenlik özelliklerini grafiksel olarak temsil eden benzersiz bir iki boyutlu ayrım ölçeği ölçeği ve istenen hedeflerden gelen sinyalleri kabul eder.
 • Radikal hizalamalı ayrımcılık ölçeği, hedef kimliğini ve iyi hedeflerin derinlik oranındaki iyileşme oranını iyileştirir.
 • Madeni paralara uygun özel Ayarlar ve Desenler ile açma ve algılama için önceden programlanmış dört Minelab kullanıcı modu; Yüksek Çöp Kutusu; Plaj ve Eski Kalıntılar.
 • Dört kullanıcı modu yuvası, böylece belirli hedef tercihlerinize ve ortamınızı tespit etmek için modları kişiselleştirebilirsiniz.
 • Gereksinimlerinize uyacak şekilde daha fazla hassasiyet için 1-50 ölçeğinde hassas eşik ayar seviyesi.
 • Hedef boyutu ve tanımlamayı her zamankinden daha doğru hale getiren iki modda sesli ve görsel göstergelerle belirleyin.
 • Nötr ve Zorlu Zemin Ayarı seçenekleri, iyi huylu veya en zorlu çalışma koşullarına kolayca adapte olmanıza izin verir.
 • Çöp Yoğunluğu ayarları – Yüksek, yüksek çöp ortamlarında daha az hatalı sinyal yaşamanızı sağlarken, Düşük ise daha temiz siteler için mükemmeldir.
 • Kullanıcı merkezli tuş takımı ve menü tasarımı – sezgisel simgeler ve mantıksal menü dizileriyle kullanımı hızlı ve kolaydır.
 • Net çözünürlük görsel ekran paneli 72mm x 48mm – tüm ışık koşullarında optimum görünürlük için tasarlanmıştır.
 • Ergonomik, mükemmel dengelenmiş Tutamak Grubu, yorulmadan daha uzun algılama süresi sağlar!
 • Ultra hafif su geçirmez 11 “Keskin, doğru saptama ve derinlik ile çok yönlülük için çift D su geçirmez bobin.

Minelab E-Trac  Ergonomik, mükemmel dengeli Sap Düzeneği, yorulmadan daha uzun süre algılama sağlar! · Ultra hafif su geçirmez 11 “Double-D su geçirmez bobin …

Minelab E-TRAC, Minelab’ın  Full Band Spectrum (FBS) teknolojisi ve SmartfindTM ayrımcılığına sahip gelişmiş bir dedektördür. Şık, sağlam tasarım, yenilikçi kontrol paneli, sezgisel menüler, net LCD ekran, sağlam hafif başlık ve kapsamlı hedefleme seçenekleri, E-TRAC’ı diğer markalardan farklı kılar.

Minelab E-TRAC  Xchange programı, Minelab E-TRAC  ayarlarınızı, kullanıcı modlarınızı ve ayrım modellerinizi indirmek ve yüklemek için metal dedektörünüzü ev bilgisayarınıza bağlamanızı sağlar  . E-TRAC’ınızı değerli bir şekilde saklamak için, favori sitelerinizin başarı ayarlarını işaretleyen bir kaynak kitaplığı oluşturabilirsiniz – en başarılı ayarlarınızı kaybetme konusunda tekrar endişelenmeyin! Bu gelişmiş özellik, bir düğmeye dokunarak E-TRAC’ı belirli algılama ortamlarına ve tercih edilen hedeflere göre hızlı bir şekilde yapılandırmanıza olanak sağlamak için tasarlanmıştır, böylece ayarları yapmak için daha az, sevdiğiniz şeyi yapmak için daha fazla zaman harcayabilirsiniz. Yapıyorum, tespit ediyorum.

E-TRAC, çok tuzlu topraklar, deniz suyu, ıslak sahil kumu ve yüksek manyetik zemin koşullarında çalışmaktadır. Çeşitli mineralize zemin koşullarında değerli metal nesneleri bulacaktır. E-TRAC’ı kullanarak, açık hava tutkularını değerli madeni paraları, kalıntıları, altınları ve mücevherleri bulmak kolay. Hatta düzenli olarak keşfetmenin heyecanıyla birleştiren birçok başarılı dedektörden biri olmuştur.

Minelab E-Trac Dedektör Özellikleri

İlk olarak 1.5kHz – 100kHz aralığında eşzamanlı frekanslara sahip FBS teknolojisi kullanılanmaktadır. Dedektör bobininden alınan sinyal, çok çeşitli yanıtlardan analiz edilir. Bu, E-TRAC’ın gelişmiş sinyal işlemesinin daha fazla hedef bilgiyi analiz etmesini sağlamaktadır. Böylece hedef tanımlamanın daha doğru olmasına izin verir.
Minelab E-TRAC  XChange USB işlevi. En sevdiğiniz E-TRAC ayarlarını oluşturun, indirin ve yükleyin. Hatta bunları bilgisayarınıza kaydedin veya e-posta yoluyla arkadaşlarınızla paylaşın.
Bağımsız demir ve iletkenlik reddi seviyesi ayarına sahip QuickMaskTM. Böylece kalıpları düzenlemenin hızlı ve basit bir yolu.
SmartfindTM – İstenmeyen hedeflerden gelen sinyalleri ortadan kaldırmaktadır. Bunun için çalışan ve istenen hedeflerden gelen sinyalleri kabul etmektedir. Aynı ekranda hem demir hem de iletkenlik özelliklerini temsil eden iki boyutlu ayrım bulunmaktadır.
Üstelik radikal olarak hizalanmış ayrımcılık ölçeği vardır. Üstelik hedef kimliğini ve iyi hedeflerin derinliğindeki iyileşme oranını iyileştirmektedir.

Minelab E-Trac Diğer Özellikleri

 • Modları belirli hedef tercihlerinize göre özelleştirebilmeniz ve ortamınızı algılayabilmeniz için dört kullanıcı modu yuvası.
 • Böylece ihtiyaçlarınıza uygun daha fazla hassasiyet için 1-50 ölçeğinde hassas eşik ayarlama seviyesi.
 • Üstelik hedef boyutu ve tanımlamayı doğru hale getiren iki modda sesli ve görsel materyal tanımlayın.
 • Nötr ve Zor Zemin Ayarı, iyi huylu veya en zorlu koşullara uyum sağlamanıza olanak tanır.
 • Çöp Yoğunluğu ayarları – Yüksek, yüksek çöp ortamlarında daha az yanlış sinyal deneyimi yaşamanızı sağlamaktadır. Üstelik düşük, daha temiz siteler için mükemmeldir.
 • Kullanıcı merkezli tuş takımı ve menü tasarımı – sezgisel simgeler ve mantıksal menü dizileriyle hızlı ve kolay kullanım
 • Net çözünürlüklü görsel ekran paneli 72 mm x 48 mm – tüm aydınlatma koşullarında optimum görünürlük için tasarlanmıştır.
 • Ergonomik, mükemmel Sap Tertibatı, yorulmadan daha uzun algılama süresi sağlamaktadır!
 • Keskin, doğru algılama ve derinlik ile çok yönlülük için ultra hafif su geçirmez 11 “Çift D su geçirmez bobin.
Ağırlık 1 kg
Boyutlar 1 × 1 × 1 cm

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Minelab E-Trac Define Altın Metal Dedektörü” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam Tutar
1 0.00 0.00
2 0.00 0.00
3 0.00 0.00
4 0.00 0.00
5 0.00 0.00
6 0.00 0.00
7 0.00 0.00
8 0.00 0.00
9 0.00 0.00
10 0.00 0.00
11 0.00 0.00
12 0.00 0.00

Diğer Kartlar

Tüm kredi ve bankamatik kartları ile tek çekim olarak ödeme yapabilirsiniz.
Başa dön tuşu
Call Now ButtonTıkla Ara: +905324667102