Okm Rover C4 3D Görüntülü Metal Dedektörü ve Yeraltı – Zemin Tarama Sistemi

0.00 

OKM Rover C4 dokunmatik ekran üzerinden kullanılır. Seçenekleri ve çalışma modlarını seçmek için alternatif donanım düğmeleri de kullanılabilir.

Sipariş ve Bilgi : +905324667102

17 adet stokta

OKM Rover C4 dokunmatik ekran üzerinden kullanılır. Seçenekleri ve çalışma modlarını seçmek için alternatif donanım düğmeleri de kullanılabilir.

Üstelik bu hazine detektörünün dokunmatik ekran aracılığıyla kullanımı kolay. Hatta kayıp hazineleri (madeni para, yüzük, mücevher vb.) bulabilmektedir. Bununla birlikte boşluk yapılarını (tünel, mağara, oda, mezar mezarları vb.) tespit edebilmektedir.

OKM Rover C4, kullanımı kolay, çok amaçlı bir hazine ve boşluk dedektörüdür. Dedektör Zemin Tarama  ve  Mineral Tarama modlarını kullanarak  madeni paralar, yüzükler ve mücevherler gibi kayıp hazineleri ve tüneller, mağaralar, odalar ve mezarlar gibi boşluk yapılarını bulur. Ölçüm verileri, Visualizer 3D Yazılımı aracılığıyla grafiksel olarak görüntülenir.

Okm Rover C4 Özellikleri

 • Desteklenen çalışma modları: Zemin Tarama, Nokta Tespiti, Mineral Tarama, Manyetometre
 • Birçok farklı dilde grafiksel kullanıcı arayüzü
 • Alternatif donanım düğmelerine sahip operasyonel dokunmatik ekran
 • Dedektörün karanlıkta kullanımı için çok seviyeli LED aydınlatma
 • Kablosuz veri aktarımı
 • Ölçüm verilerini saklamak için 4 ayrı hafıza alanı
 • Yenilikçi LED Orbit ile Standart Prob ve Süper Sensör

Dokunmatik Ekran ile Basit Kullanım

Öncelikle Rover C4, çok dilli kullanıcı arayüzüne sahip renkli dokunmatik ekran üzerinden kontrol edilmektedir. Böylece metal dedektörünün kolay çalıştırılmasını ve yapılandırılmasını sağlamaktadır. Hatta Dedektör ayrıca alternatif düğmeler kullanılarak da çalıştırılabilir ve ekranın parlaklığı bireysel olarak ayarlanabilmektedir.

LED Orbit ile Anında Geri Bildirim

Kısaca Dedektör ayrıca yeraltı hedeflerini görsel olarak gösteren yenilikçi bir LED yörünge ile donatılmıştır. Bu LED küre, zemini tararken, tespit edilen metalleri ve boşlukları anında görselleştirmek için renkli ışık yaymaktadır.

Rover C4’ün Çalışma Modları

Özellikle Yer Taraması yeraltının 3D görüntülerini oluşturmaya ve gömülü madeni paralar, yüzükler, mücevherler ve benzeri hazine nesneleri ve eserleri bulmaya olanak tanımaktadır.

Mineral Tarama, doğal altın yataklarını bulmak için kullanılmaktadır.

Metal Dedektörü Rover C4 ile Zemin Tarama

Aslında 3D metal dedektörlerimizdeki en çok yönlü çalışma modlarından biri Zemin Taramasıdır. Çünkü bu işlev, yeraltı yapılarından ve nesnelerinden ölçüm verileri elde etmek için alanı taramak için kullanılmaktadır.

Kısaca 3D zemin tarayıcı Rover C4 ile bulunan algılanan öğeler şunlardır:

 • Kayıp hazineler ve gizli değerli metallerHazine sandıkları, altın paralar, mücevherler, gümüş eşyalar, heykeller, genel değerli eşyalar, düğmeler, madalyalar vb.
 • Yeraltı boşlukları ve boşluklarıtüneller, mezarlar, odalar, mahzenler, mezarlar, sığınaklar, sığınaklar, sığınaklar vb.
 • Doğal altın minerallerialtın cevheri, altın yatakları, altın damarları vb.

Define avcısı, tarlada belirli bir şekilde (Paralel veya Zig-Zag) yürüyerek ilgilenilen alanı taramaktadır. Kaydedilen tüm verilerle Visualizer 3D Yazılımı, tespit edilen tüm yeraltı nesnelerini temsil eden bir 3D görüntü oluşturmaktadır. Böylece bulunan hazinelerin yerin neresinde ve ne kadar derinde olduğunu bilmektesiniz.

Visualizer 3D Yazılımı ile 3D Veri Analizi

Bir zemin taraması veya mineral taraması sırasında Rover C4 metal dedektörü ile kaydedilen tüm veri, ayrıntılı bir üç boyutlu analizin işlenmesi için Visualizer 3D Yazılımına aktarılabilmektedir.

Analiz Sırasında

 • İlk olarak Potansiyel nesneleri ve gizli hazineleri belirleyinFarklı renklerle temsil edilen hedefleri görün. Renk bilgisi, demirli bir metal (demir, çelik), değerli metal (altın, gümüş, bronz, bakır) veya boşluklu bir yapı (mağara, tünel, mezar, oda) olup olmadığını size söyleyecektir.
 • Konum ve derinliği belirlemeYazılım, algılanan anormalliklerin konumunu ve seçilen toprağa göre hedefin zeminde ne kadar derine gömüldüğünü göstermektedir.
 • Nesne boyutlarını hesaplayınDerinlik bilgisinin yanı sıra Visualizer 3D, gizli hedeflerin ve gömülü nesnelerin boyutlarını da hesaplayabilmektedir.

Okm Rover C4  ile gömülü nesneler, grafiksel bir 3D gösterimde farklı renklerle gösterilmektedir.

Okm Rover C4, Rover C4, Rover C4 Metal Detector, Okm C4, Okm Rover C4 Fiyatı,
Okm Rover C4,Rover C4,Rover C4 Metal Detector,Okm C4,Okm Rover C4 Fiyatı.
Okm Rover C4, Rover C4, Rover C4 Metal Detector, Okm C4, Okm Rover C4 Fiyatı,
Okm Rover C4,Rover C4,Rover C4 Metal Detector,Okm C4,Okm Rover C4 Fiyatı.
Okm Rover C4, Rover C4, Rover C4 Metal Detector, Okm C4, Okm Rover C4 Fiyatı,
Okm Rover C4,Rover C4,Rover C4 Metal Detector,Okm C4,Okm Rover C4 Fiyatı.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Okm Rover C4 3D Görüntülü Metal Dedektörü ve Yeraltı – Zemin Tarama Sistemi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam Tutar
1 0.00 0.00
2 0.00 0.00
3 0.00 0.00
4 0.00 0.00
5 0.00 0.00
6 0.00 0.00
7 0.00 0.00
8 0.00 0.00
9 0.00 0.00
10 0.00 0.00
11 0.00 0.00
12 0.00 0.00

Diğer Kartlar

Tüm kredi ve bankamatik kartları ile tek çekim olarak ödeme yapabilirsiniz.
Başa dön tuşu
Call Now ButtonTıkla Ara: +905324667102