Optimum VISIBILITY Yeraltı Görüntüleme Cihazı

0.00 

Optimum VISIBILITY Gradiometreler Optimum VISIBILITY Yeraltı Görüntüleme Sistemleri, Optimum VISIBILITY Özellikleri, Optimum VISIBILITY Fiyatı, Optimum VISIBILITY Kullanıcı Yorumları dünyanın manyetik alanını ölçer.

Stok kodu: optimum-visibility Kategoriler:

Optimum VISIBILITY Gradiometreler Optimum VISIBILITY Optimum VISIBILITY Özellikleri, Optimum VISIBILITY Fiyatı, Optimum VISIBILITY Kullanıcı Yorumları dünyanın manyetik alanını ölçer.

Bu alan, yavaşça değişen ve yeraltında cevher veya demir içeren nesnelerin varlığı gibi yerel sapmalardan kaynaklanan sapmalara neden olan ana alandan oluşur. Ferromanyetik nesnelerin ve katmanların konumu, tüm manyetik alanın bu lokal sapmaları ölçülerek belirlenebilir.

Yeraltı Görüntüleme Sistemleri Sapmanın boyutu yeraltındaki ferromanyetik malzeme miktarı ile orantılıdır. Metalik nesneleri tespit etmek için kayıtlı verilerdeki tepe değerleri yatay ve dikey konumlarına, yaklaşık boyutlarına ve metalik nesnenin demir kütlesine göre analiz edilir.

Optimum VISIBILITY

Jeomanyetiğin temeli, dünyevi bir manyetik alanın varlığıdır. İçinde, tüm maddeler (hepsi!) Bir indüksiyon işlemi veya – yani – indüklenmiş mıknatıslanma yoluyla manyetik özellikler elde edin.

“OPTIMUM DETECH” in 3D teknolojisi bu malzeme özelliğini iyileştirir, manyetik hassasiyeti farklı bir şekilde tanımlar ve gerçek zamanlı olarak çok hassas bir 3D ekran sunar . Cihaz, jeofizikte önemli olan maddeler (kayaçlar, cevherler; çevre alanında: demirli metal nesneler, ateşli seramikler [tuğlalar!]) İçin birçok büyüklük derecesine göre farklılık gösterebilir.

Dünyanın manyetik alanındaki indüksiyon nedeniyle, kaya gövdeleri veya diğer nesnelerin kendileri çevreleyen manyetik alana sahip bir tür mıknatıs haline gelir. Bu manyetik alan, rahatsız edici bir alan olarak indükleyici (normal olarak adlandırılan) toprak alanını örtmektedir; normal alanda anormallikler yaratır .

Bu tür anormalliklerin ve mıknatıslanmış cisimlerin ve nesnelerin ölçümü OPTIMUM DETECH teknolojisi (konum, derinlik, şekil) tarafından aranır, sınırlandırılır ve modellenir.

Optimum VISIBILITY Özellikleri

Teknik özellikler / VERİLER:
– 1 metre süper sensör
– 10 bit ADC 16 MHz mikrodenetleyici
– Sensörün çalışma voltajı 5VDC çalışma akımı 20 mA
– Bant genişliği 0-1 kHz (3 dB)
– Ölçüm aralığı 100 uT ölçüm aralığı
– Düşük pil tüketimi – Windows dizüstü bilgisayar / TABLET_removable Ekran (dokunmatik ekranlı)

Diğer Tüm Yeraltı Görüntüleme Cihazları İçin Tıklayınız …

Ağırlık 3 kg

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Optimum VISIBILITY Yeraltı Görüntüleme Cihazı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam Tutar
1 0.00 0.00
2 0.00 0.00
3 0.00 0.00
4 0.00 0.00
5 0.00 0.00
6 0.00 0.00
7 0.00 0.00
8 0.00 0.00
9 0.00 0.00
10 0.00 0.00
11 0.00 0.00
12 0.00 0.00

Diğer Kartlar

Tüm kredi ve bankamatik kartları ile tek çekim olarak ödeme yapabilirsiniz.
Başa dön tuşu
Call Now ButtonTıkla Ara: +905324667102