Tek Para Dedektörü

Tek Para Dedektörleri

Tek para dedektörleri fiyatı uygun olan toprak yüzeye yakın hacim olarak küçük olan değerli veya değersiz metallerin tespitini yapabilen bu tespiti yapılan metallerin altın, değerli ve değersiz olarak cinsini ayırt edebilen bazı modellerde derinlikleri hakkında bilgi veren metal arama detektörleridir bu tek para dedektörleri (PULSE ve VLF) sistem olarak iki farklı sistem ile çalışmaktadır ve iki faklı kategoride incelenmelidir.
PULSE Tek Para Dedektörü dünyaca bilinen adı ile (PI) Pulse induction metal detectorbu metal dedektörler herkesin anlayabileceği şekilde sizlere anlatacak olursak metal arama dedektörleri sistem kutusu ve bobin den oluşmaktadır. Sistem kutusu ekran veya düğmelerin bulunduğu kısım bobin ise dedektörün ucuna takılan yuvarlak veya kare formalarından oluşan tepsi şeklindeki kısımdır. Pulse Dedektör toprağın altına bobinden gönderdiği girdap şeklindeki frekansların metal bir objeye çarpmasıyla oluşan tepkimede alınan verileri sistem kutusuna iletmesi ile çalışan bir düzen vardır. Pulse Dedektörler kullanım olarak hızlı şekilde bobinin hareket etmesi gereklidir. toprak yüzeyinde hızlı hareket eden bobinden girdap şeklinde toprak yüzeyine hareket eden frekanslar toprağın altında bir metal tespiti yaptığında sistem kutusuna faklı sesler veya rakamsal ID ile iletmektedir.

Tek Para Dedektörü Özellikleri

VLF Tek Para Dedektörü dünyada en yaygın olarak kullanılan metal arama dedektörü sistemidir bunu sebebi metalleri altın, değerli ve değersiz olarak doğru olarak ayırabilmesi ve kullanımın oldukça anlaşılır basit olmasından kaynaklıdır karmaşık bilgiler ve çok fazla detay istemeyen metal arama detektörleridir. VLF Sistem Tek Para Dedektörü iki ana parçadan oluşmaktadır sistem kutusu ve bobinden oluşmaktadır sistem kutusu verilen işlendiği ekranlı veya analog tuşların bulunduğu kısım bobin ise yuvarlak veya kare şeklindeki tepsiye benzeyen bölümdür. VLF Tek Para Dedektörü alıcı ve verici bobinlerin sayesine çalışmaktadır kullanımı yavaş ve topraktan ortalama 15cm gibi yükseklik mesafesinin korunarak arama yapılması gereken metal arama detektörüdür, bu dedektörler bobininden toprak yüzeyine gönderdiği frekansları bir gönderip birde geriye toplarlar ve algılanan bir metal sinyali var ise bunu sistem kutusun bize verdiği verilerden anlayabilmemiz mümkündür.

Tek Para Dedektörü Modelleri

VLF Sistem Tek Para Dedektörü mükemmel metal ayrımı yapabilen kullanımı kolay ve stabil çalışabilen hata oranı en düşük detektördür. Pulse Sistem Tek Para Dedektörü ise VLF sistem detektörlere göre oldukça derinlere inebilmektedir, kullanım olarak hızlı olarak diğer sisteme göre kısa sürede daha hızlı olarak metal araması yapabilmeye olanak sağlar.

Tek Para Dedektörü Markaları

Tek Para Dedektörü Markaları tanınmış bilinen ve tam olarak bilinemeyen oldukça marka yer almaktadır. Burada belirtilen markalar dünyanın en çok kullanılan ve en çok bilinen markalarıdır Nokta Makro Dedektör, Garrett Dedektör, Minelab Dedektör, Fisher Dedektör ve XP Dedektör yer almaktadır bu markaların bir çok modeli tek para dedektörü olarak tanıtılmaktadır.

Tek Para Dedektörü Fiyatı

Tek para dedektörü fiyatı oldukça değişkenlik göstermektedir bunların başlıca sebepleri markanın etkisi ile oluşan fark diğeri ise kur ve vergiler bunlardan dolayı faklı menşei dedektörler ülkemizde dış piyasaya göre fiyatları değitirmektedir. Ülkemizde üretilen Tek Para Dedektörü Fiyatı açısından hem dünyada kendi markalarımızın son yıllarda üretildiği dedektörler dünyada çokça kullanılıp övgüler almaktadır.

Tek Para Dedektörü Tavsiye

Tek para dedektörü tavsiye almak isterseniz bizleri arayarak veya ofisimize gelerek isteklerinizi belirttiğiniz taktirde dedektörde uzman ve bilgili personelimiz sisleri dinledikten sonra sisin bütçenize uygun en uygun modeli öğrenebilirsiniz. Web sitemizden gördüğünüz ürünler hakkında bilgi almak için ise müşteri hizmetlerini arayıp bilgi alabilirsiniz.

84 sonuçtan 1-10 arası gösteriliyor

Başa dön tuşu
Call Now ButtonTıkla Ara: +905324667102